Ostatnie tematy na forum

» Tenis stołowy [5]  ~mleczarek 
» Piłka nożna vol. 2 [3]  ~ovned11 
» Black Desert Online [2]  ~Aeraloth 
» HMaM III HD [3]  ~ovned11 
» WCW [3]  ~ovned11 

Statystyki

Ilość osób online:4

Zarejestrowanych użytkowników:263

Ostatnio zarejestrowany:~ Aeraloth

Liczba komentarzy:85

Strona główna » Aktualności » Podsumowanie roku 2012

Poniżej przedstawiam raport, czy sprawozdanie (jak kto woli) z działalności klanu YEN w roku 2012. Przedstawiona została chronologicznie.

Styczeń

Rok zaczął się od pomysłu Macieja na wykazanie jakiejkolwiek aktywności w klanie, gdy nie może grać. Postanowił on tworzyć statystyki aktywności administratorów na naszym serwerze numer #1. Opierały się one na logach z WebRcona. Niedługo potem, bo już 6 stycznia, rozegraliśmy pierwszy w tym roku sparing z klanem xT. Zakończył się on naszym zwycięstwem, co było dobrym zwiastunem na przyszłość. Dwa dni później otworzyliśmy rekrutację. Z wydarzeń godnych uwagi, przez następne 20 dni nie działo się nic, co nie uznacza, że klan przeszedł w hibernację. To był taki dłuzszy odpoczynek. Koniec miesiąca nie był dla nas najlepszy. Najpierw dopadła nas choroba zwana awarią serwerów, a potem przegraliśmy w niemiłych okolicznościach sparing z klanem GameUP.

Luty

Miesiąc ten, najkrótszy w roku, zaoowaocował naszą małą aktywnością. Maciej kontynuował swoją misję tworzenia statystyk. Rozegraliśmy jeden sparing - z klanem foys. Zakończył się on naszym zwycięstwem.

Marzec, Kwiecień

Maciej chciał nam pokazać, że mimo iż nie gra, jako jedyny coś robi w klanie i pochwalił się umiejętnością tworzenia statystyk.

Maj

Jedynym, godnym uwagi wydarzeniem, poza kolejną porcją statystyk, było uruchomienie możliwości wynajmowania serwerów w zaprzyjaźnionym z nami serwisem WebRcon.pl.

Czerwiec

Jako, że zbliżały się wakacje, zwiększyła się także nasza aktywność. Maciej kontynuował swojego statystycznego questa. Ważniejsze jednak jest to, że dokonaliśmy znacznej reorganizacji serwerów, gdyż większość z nich stała pusta. Zwrócilismy się wtedy do graczy, jakie chcieliby serwery, jednak odpowiedź była niezadowalająca.

Lipiec

Zaczęły się wakacje. Mogłoby wydawać się, że to oznacza no-life z CoD4. Jedyny aktywny pozostał Maciej, jak przystało na ClanLeadera.

Sierpień

Maciej po raz ostatni tworzy statystyki, gdyż później nie miało to już większego sensu. Zagraliśmy pierwszy po długiej przerwie sparing. Mimo braku rozegrania, udało się nam zwyciężyć.

Wrzesień

Brak jakichkolwiek newsów. Czyżby wszyscy popadli w jesienną depresję?

Październik

Wakacje za pasem (studenci wiedzą o co chodzi ;]), a my jak na złość zaczęliśmy więcej grać. Rozpoczęliśmy od wygranego sparingu z klanem SCO-gaming. W środku miesiąca rozpoczęliśmy rywalizację w lidze CyberGamer. Rozgrywaliśmy bardzo dużo meczy odnotowując wzloty i upadki.

Listopad

Kontynuujemy przygodę w lidze. Nie przeszkadza nam to jednak w wygraniu sparingu z klanem ZiO, a także dwa tygodnie później z klanem AOE.

Grudzień

Niestety rozgrywki ligowe zostały zawieszone. Osiągneliśmy do tego czasu wysokie 129 miejsce. Dokonane zostały także znaczne roszady członków klanu. Dokładnie nie będę ich przytaczał. Jak ktoś chce sobie przypomnieć zapraszam tutaj. Ponownie otwarta została rekrutacja. Maciej, który nie tworzył już statystyk, postanowił zmodernizować stronę klanową. Dzięki temu działa ona o wiele lepiej niż poprzednio. No i na koniec coś, co pewnie wszyscy pamiętają - otwarcie nowego serwera i zbiórka na jego utrzymanie.

 

To już wszystko, co udało się zrelacjonować z mijającego roku. Był to już trzeci rok istnienia klanu YEN. Miejmy nadzieję, że za rok o tej samej porze będzie można pochwalić się jeszcze większą aktywnością.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze

Maciej89 @ 30 / 12 / 2012 godzinie 14:08
Maciej89 avatar
Wygląda to tak, jakby jedyna aktywność klanu przez pierwsze pół roku ograniczała się do moich podsumowań z WebRcona, a to nie do końca tak, to wiele rozegranych mix'ów, wzloty i upadki naszej #1 która jak widać po statystykach z tamtego okresu była wtedy dość popularna oraz cała masa innych przejawów aktywności która nie miała swojego odzwierciedlenia w newsach :)

No i warto wspomnieć, że jeden z dezerterów, który wróżył nam bardzo szybki rozpad po odejściu dwóch dość ważnych członków zdążył wrócić nim dobrze klan opuścił ;)
Charles @ 31 / 12 / 2012 godzinie 14:07
Charles avatar
Dupa, dupa, dupa, hej!
Lukson @ 7 / 1 / 2013 godzinie 23:45
Lukson avatar
A gdzie jest dopisane, że Lukson (najlepszy na świecie gracz w CoD) został przyjęty na admina czym stał się Uber-Adminem?