Ostatnie tematy na forum

» Tenis stołowy [5]  ~mleczarek 
» Piłka nożna vol. 2 [3]  ~ovned11 
» Black Desert Online [2]  ~Aeraloth 
» HMaM III HD [3]  ~ovned11 
» WCW [3]  ~ovned11 

Statystyki

Ilość osób online:4

Zarejestrowanych użytkowników:263

Ostatnio zarejestrowany:~ Aeraloth

Liczba komentarzy:85

Strona główna » Aktualności » Sparing z klanem Sceptic Team (chyba)

A więc dla większości nastał koniec wakacji. Mamy nadzieję, że dla nas to koniec zastoju w sparingach. Wczoraj, ostatniego dnia wakacji, mieliśmy okazję zagrać sparing z klanem Sceptic Team. Przynajmniej takie były ustalenia. Nic jednak z tych ustaleń nie wynikło. Ale o tym później. Warunki meczu były następujące:

- serwer z modem: promod204live

- po 5 graczy po każdej ze stron

- Tryb znajdź i znisz

- Nagrywanie dema przez każdego gracza

Wyniki przedstawiają się następująco:

Strike 17:3 dla ST

Vacant 16:4 dla ST

W sumie 33:7 dla ST

Teraz natomiast parę słów o klanie Sceptic Team. Został on założony przez gracza o nicku: Fers!. Grał on kiedyś pod tagiem YEN. Później jednak stwierdził, że jest dla nas za dobry i założył wspomniany już klan Sceptic Team. Klan ten naszym zdaniem się rozpadł. Już na początku mieliśmy wątpliwości czy to na pewno są ludzie z ST, czy jacyś dobierani, gdyż na początku jeden z graczy dopisywał sobie tag klanowy. Wszystko jednak dalej wskazywało na to, że to jednak członkowie klanu ST, gdyż zachowywali się jak ich szef. Prezentowali totalny brak kultury i poszanowania dla innych graczy. Natomiast sam Fers! grał pod innym nickiem, gdyż chyba wstydził się swojego. A swoich kolegów poprosił o zrobienie takich bindów jakie on sam ma (które zresztą ma od jednego z członków klanu YEN, gdyż brał kiedyś od niego config). Dopiero pod koniec 2 mapy zobaczyliśmy który z nich to rzeczywiście był Fers!. Chociaż już przed rozpoczęciem meczu podejrzewaliśmy. Wracając do kultury klanu ST: gdy rozegrana została pierwsza mapa, następna włączona została bardzo szybko, prawdopodobnie po to, żebyśmy nie mogli screenshota zrobić. Gdy zgłosiliśmy im nasze niezadowolenie z tego powodu od razu obrzucili nas wyzwiskami. Pokazują to zdjęcia poniżej:

Później natomiast sam Fers! starał się, prawdopodobnie, uleczyć swoje kompleksy. Niby przypadkiem napisał na czacie ogólnym, że nikt z nas nie posiada słuchawek, co miało byc aluzją do słabego stylu gry w naszym wykonaniu. Natomiast jeden z członków ST wierzył w to, że jest nieśmiertelny, a gdy tylko zginął, zaczął oczerniać wszystko i wszystkich:

Widać Fers! dobrał sobie towarzystwo takie w jakim się dobrze czuje. Nie polecam nikomu gry z nim, ani jego kolegami, gdyż jak tylko ktoś będzie w danym momencie lepszy, najprawdopodoniej zostanie od razu zmieszany z błotem i niemniej prawdopodobnie obrzucony mięsem.

Dzisiaj natomiast stał się jasne, że to wcale nie był sparing z klanem ST, gdyż klan ST już nie istniał. Zerkając na profil Fersa na XFire da się odczytać, że ST zostało rozwiązane w zeszłym tygodniu, a on sam wstąpił do innego klanu. Tak, więc widać, że Fers chciał po prostu wyleczyć się z kompleksów. Tak bardzo chciał, żeby jego klan ST wygrał z YENem, że poprosił kogoś by mu w tym pomógł.

A więc, drogi Fersie, Twój pseudo "klan" pokonał nas i mamy nadzieję, że teraz wyzdrowiejesz, pozbędziesz się kompleksu wyższości i będzie można z Tobą normalnie porozmawiać. Życzę tego wszystkim, których gra pochłonęła do tego stopnia, że uważają ją za coś ważniejszego od dobrych relacji międzyludzkich.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze

Fers! @ 1 / 9 / 2010 godzinie 20:53
Fers! avatar
Z pozdrowieniami od sT! Po 1 klan się nie rozpadł, skąd takie plotki? Ahh, usunięcie Community z XF to rozwiązanie klanu, racja zapomniałem O.o Po 2 bindów nikomu nie kazałem robić. Po 3 nie mogę sobie zmienić nicku? <ok> Po 4 mapy szybko zmieniamy bo nie ma czasu. Po 5 Wywyższacie się pisząc, cytuje: "[...] gdyż jak tylko ktoś będzie w danym momencie lepszy, najprawdopodoniej zostanie od razu zmieszany z błotem i niemniej prawdopodobnie obrzucony mięsem." co wcale nie świadczy, że Wasz poziom kultury stoi wysoko... Po 6 spara chciałem grać już ładny czas temu starym składem sT więc o co Wam chodzi? Może ktoś tu się przyzwyczaił do wygrywania? Najwyraźniej. Po 7 i wreszcie ostatnie, kompleks wyższości macie Wy klan YEN, obrażanie innych z powodu wieku to kultura? Nice Try. P.S. Czekam na ciętą ripostę, chyba, że komentarz usuniecie, co oznacza, że się ze mną zgadzacie.
Dziękuje i pozdrawiam.
Fredjii @ 2 / 9 / 2010 godzinie 19:38
Fredjii avatar
Wiesz, słyszeliśmy też z innych źródeł o rozpadzie klanu. Pokaż mi screena gdzie my Was wyzywaliśmy. Niestety masz do nas wrogie nastawienie nie wiem czemu.
Fers! @ 2 / 9 / 2010 godzinie 20:04
Fers! avatar
Jakie screeny? ; > Oh... czyżby Xemosik się popłakał coś, ależ on jest smutny ; [
Fredjii @ 2 / 9 / 2010 godzinie 20:46
Fredjii avatar
Słuchaj, dla mnie, stałeś się kimś na kogo kiedyś narzekałeś: high skillem bez kultury. Potrafię przyznać, że grasz lepiej ode mnie, ale kultury to już nie masz za grosz. Twoja taktyka to odwracać kota ogonem. Możesz sobie tutaj napisać co o mnie myślisz lub o całym klanie jak wolisz. A co do wieku to często nie ma znaczenia. Jednak radzę Ci się poważnie zastanowić nad sobą.
Fers! @ 2 / 9 / 2010 godzinie 20:50
Fers! avatar
Nie uważam się za high skilla, a co do mojej kultury to ma wystarczający poziom, to co się dzieje, dzieje się tylko w takowych sytuacjach, gdy ktoś się wywyższa nad kimś lub poprzez niby nie obraźliwe News'y obraża kogoś, co jest co najmniej dziwne...
Fredjii @ 2 / 9 / 2010 godzinie 21:32
Fredjii avatar
Pod każdym newsem pisze kto jest autorem. I mogłeś od razu powiedzieć, że nie podoba Ci się mój news. Do każdego newsa z moim podpisem się przyznaję i nie wyrzekam tego co napisałem. A zawsze pisze to co uważam, że jest właściwe. Ale z Tobą to już nie można się dogadać skoro musimy wymieniać poglądy przez komentarze i posty na forum.
Fers! @ 2 / 9 / 2010 godzinie 21:37
Fers! avatar
Oj tam, oj tam... Marudzisz teraz, Maciej powinien być zadowolony, statystyka strony leci w górę ; >
Slayer @ 2 / 9 / 2010 godzinie 21:45
Slayer avatar
Nie grałem na sparze ale chętnie dołączę się do tej rozmowy. A więc Fers jestem młodszy od ciebie i czuje się w YEN pomimo moich 15lat tak samo traktowany jak reszta członk&oacute;w, więc chyba to nie od wieku zależy jak jesteś oceniany i traktowany. W new&#39;sie było napisane wszystko o sparingu. Sama prawda i tylko prawda. A jeżeli w rzeczywistości też masz jakieś kompleksy dotyczące tego że ktoś może być od ciebie lepszy (nie m&oacute;wię że my jesteśmy lepsi bo tw&oacute;j klan w końcu wygrał)to musisz się pogodzić bo zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy,silniejszy,lepiej grający w coda itd. Dalej!Brak kultury... Tutaj nie ma co się sprzeczać bo każdemu zdarzy się przekląć itd. Tylko po co jakieś idiotyczne teksty w stylu neo?&nbsp; PoZdro dla Fersa
DareQ** @ 2 / 9 / 2010 godzinie 21:52
DareQ** avatar
jak dla mnie cala ta rozmowa tutaj jest bez sesnu. wiec Fers skoncz juz prosze Cie.wygrales z YEN wiec ciesz sie, spelniles swoje marzenie. koniec tematu, a nie ze sie rozpisujesz jakby to bylo jakies swieto narodowe.a jak nie masz czasu zeby dac zrobic screena to najlepiej nie graj wogole w coda bo "nie masz czasu",a wasze teksty byly naprawde dziecinne. tak ze pozdro :)
Fers! @ 3 / 9 / 2010 godzinie 15:59
Fers! avatar
"Sama prawda i tylko prawda. " Skąd to wiesz jak nie grałeś?... "Tylko po co jakieś idiotyczne teksty w stylu neo? PoZdro dla Fersa", a to na końcu to niby co? ; >
Mam czas na CoD'a ale mało, poza tym jakoś SS'y macie więc o co ten płacz? ;>